Warszawa, Park Biznesowy, ul. Giełdowa 32/76a

(123) 456-7890 info@gold-rush.org

Jaką biżuterię można kupić na aukcjach komorniczych?

 

Wiele osób zastanawia się co sprzedaje komornik. Ursynów jest przykładem okolicy, gdzie działa www.komornik-warszawa.info.pl . Jednocześnie wiele osób nie wie co tak naprawdę można znaleźć na takich akcjach, które organizuje komornik. Ursynów, Mokotów – miejsc, gdzie można je znaleźć jest wiele. Wadą takich licytacji jest z pewnością to, że czasem trzeba przejechać sporo drogi, żeby dojechać do licytacji, którą organizuje komornik. Ursynów to tylko jedna dzielnica Warszawy, po jej drugiej stronie jest Białołęka. Jednak mimo to ludzie biorą udział w takich akcjach, w tym artykule pokażę Ci kilka przykładów związanych z biżuterią. Dzięki temu dowiesz się co możesz zna nich znaleźć, oraz jak wyglądają takie licytacje.

 

Przedmiot, który oferuje komornik (Ursynów i inne miejsca) Cena wywoławcza Wartość oszacowana
Zegarek marki Tomy Hilfiger 150 zł 300 zł
Bransoletka 446 zł 595 zł
Łańcuszek 984 zł 1312 zł
Pierścionek z kamieniem 149 zł 298 zł
Kolczyki ze złota próba 585 95 zł 190 zł
Naszyjnik z agatu 37 zł 75 zł

 

Jak widać na licytacjach organizowanych przez komorników można znaleźć przedmioty o różnej wartości. Czasem warte kilkadziesiąt, czasem ponad tysiąc złotych. Największe wady niestety takich licytacji są dwie:

 

  • Przedmioty są różnej wartości i w różnym stanie. Niestety ciężko znaleźć ich wartościowy opis.
  • Jeżeli ktoś mieszka np. na Ursynowie to często musi pojechać w długą podróż, żeby dotrzeć na odpowiednie miejsce.

 

Dlatego osoby, które chcą znaleźć ciekawą biżuterią u komornika powinny przede wszystkim uzbroić się w cierpliwość. Nie jest to z pewnością zadanie, dla osób, które mają mało czasu, albo dla osób, które szukają czegoś konkretnego. Jednak kolekcjonerzy mogą tam znaleźć okazy, które nie są dostępne już dzisiaj w sklepach i sądzę, że to bardziej dla nich są skierowane takie akcje.