Warszawa, Park Biznesowy, ul. Giełdowa 32/76a

(123) 456-7890 info@gold-rush.org

Czy warto kupować repliki zegarków?

Bardzo stylowym, ekskluzywnym dodatkiem mogą być markowe, pochodząc od najlepszych producentów zegarki. Replika w ich wypadku może być niekiedy dla niektórych jedynym dostępnym rozwiązaniem. Nie wszystkich stać na zegarek za kilkadziesiąt tysięcy złotych, a jak widać na http://www.zegarki-kolekcjonerskie.com , bardzo podobne pod względem wyglądu można dostać za znacznie mniejsze pieniądze.

Zegarki męskie lub damskie uważa się za dodatki nadające szyku, świadczące o dobrym guście czy pozycji społecznej. Dlatego tak wiele osób wybiera repliki najbardziej znanych marek. W taki sposób można również dostać efektowne i stylowe akcesoria, ale za to znacznie tańsze. Warto zatem wiedzieć, gdzie tego typu akcesoria można dostać.

Bardzo często dobrym pomysłem na prezent mogą być zegarki. Replika sprawdzi się wtedy, gdy nie stać nas na wydanie tysięcy złotych. Obecnie u wielu osób, w wielu sklepach internetowych można znaleźć zegarki łudząco podobne do tych pochodzących od znanych marek. Często repliki tylko nieznacznie odbiegają one od nich wyglądem i jakością wykonania. Jak łatwo można się przekonać, oryginały zegarków mogą kosztować bardzo wiele.

Czasami dobra replika (zegarki są tu dobrym przykładem) może świetnie zastąpić oryginał.

Model zegarka Cena
Bulgari Diagono Chronometer 7500 zł
Cartier Ronde 22000 zł
Hublot Classic Fusion 75000 zł
IWC Portofino 20000 zł
Maurice Lacroix Pontos 8200 zł
Omega Seamaster Planet Ocean 29000 zł
Rolex Submariner 37000 zł
Breitling Superocean Heritage 24000 zł
Chopard Happy Sport Mini 20000 zł