Warszawa, Park Biznesowy, ul. Giełdowa 32/76a

(123) 456-7890 info@gold-rush.org

Czy opłaca się stosować karty podarunkowe?

 

To pytanie sobie zadaje pewnie każdy kto prowadzi biznes, niezależnie czy w internecie, czy też lokalnie w mieście. Karty podarunkowe to na pewno bardzo dobre wizerunkowe zagranie, które powinna stosować każda mała, czy też duża firma. W Polsce karty podarunkowe są używane do promocji firm od wielu lat. oda ta oczywiście przyszła od Amerykanów, zresztą jak wiele innych pomysłów.

 

A odpowiedź na pytanie, czy opłaca się stosować karty podarunkowe, jest bardzo prosta, oczywiście – tak! Jest to jedna z form promocji firmy, różni się nieco od zwykłych promocji, bo te zwykłe dostępne są dla ogólnego grona odbiorców, niezależnie kto wejdzie do firmy może z nich skorzystać. Karty podarunkowe to jednak sposób, by podkreślić danego klienta, tak by poczuł się lepszy od innych. Warto w każdym bądź razie doceniać lojalnych klientów.

 

Kobieta na zakupach z kartą podarunkową zawsze wyda dodatkowe pieniądze.111119999(26)
Kobieta na zakupach z kartą podarunkową.

 
Przykładowo sklep odzieżowy, gdy będzie wysyłał paczkę do swojego klienta, który robi regularne zakupy na spore kwoty, może zapakować również taką właśnie o to kartę podarunkową jak http://spartavity.pl/karty-podarunkowe/ – która na pewno ucieszy każdego klienta i zachęci do dalszych zakupów. Za jej pomocą klient może później dostać specjalny upust na towary zakupione w sklepie, lecz upust ten nie będzie dostępny dla zwykłego klienta, co też należy podkreślić na karcie podarunkowej. Tak samo właściciel sklepu dla zwierząt, może wykonać promocję swojego sklepu w podobny sposób. Karty podarunkowe warto też wysyłać by przypomnieć klientowi, że dawno nie robił zakupów w danym sklepie, lecz oczywiście w sposób nie nachalny, by ten ostatecznie zainteresował się ofertą, którą może zrealizować za pomocą karty podarunkowej.

 


Tak więc, niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep odzieżowy, sklep zoologiczny, czy też inny rodzaj biznesu, karty podarunkowe sprawdzą się w każdym przypadku! A czy Ty już swoim klientom, wysłałeś karty podarunkowe? Dajcie nam znać w komentarzach!